בדיקת שמיעה

אופקים רשת מכוני השמיעה היא רשת בת שני סניפים במודיעין וברמלה, שלאחרונה השיקה שירות חדשני לנוחות מטופליה – שירות בדיקות שמיעה בניידת שיכולה להגיע עד ללקוח כדי לאפשר לו לבצע בדיקות שמיעה ואף להתאים לו מכשירי שמיעה. 

מתקשים להגיע למכונים מכל סיבה שהיא או פשוט לא מוצאים את הזמן? 

הניידת שלנו מאפשרת לעבור את כל התהליך בביתכם או בעבודתכם, לנוחותכם המוחלטת. הניידת מהווה תחליף מלא לכל מה שתמצאו בכל מכון שמיעה סטנדרטי, כולל אלה של קופות החולים. בניידת השירות על ידי קלינאית תקשורת שמוסמכת לבצע את כל הבדיקות וההתאמות הנדרשות. 

שירותי הניידת שלנו ניתנים באזור גוש דן, אשדוד, נתניה וירושלים, ומאפשרים ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים ליהנות משירות מקצועי עד לפתח הבית. 

 

שומעים את ההבדל 

רוב המכונים בארץ מייצגים אך ורק חברה אחת של מכשירי שמיעה. אנו מייצגים את שלושת החברות הגדולות והמובילות בתחום השמיעה: סימנס, אוטיקון, וברנפון. אצלנו תמצאו את מכשירי השמיעה עם הטכנולוגיות המתקדמות ביותר שקיימות בעולם, והכול במכשירים זעירים ונוחים, שישפרו לכם את איכות החיים. 

במידה ואתם אכן זקוקים למכשיר שמיעה, אנו ניקח את מידותיכם המדויקות, כדי להתאים את האוזנייה לאוזן שלכם באופן מושלם. נסדר את עוצמת השמיעה של המכשיר, לשביעות רצונכם המלאה, ואף נדריך אתכם כיצד להשתמש ולתחזק את המכשיר. 

המכונים הפיזיים שלנו עובדים עם כל קופות החולים, והם היחידים באזור מודיעין ורמלה שעובדים עם קופת חולים כללית.

 

ניתן לפנות אלינו כדי לתאם ניידת או תור לאחד המכונים שלנו. התקשרו: 072-3233052.