אודותינו

אופקים רשת מכוני שמיעה

אופקים רשת מכוני השמיעה היא רשת עם ותק של כ40 שנות נסיון , היחידה שמתחייבת לאנשי מקצוע עם ותק של לפחות 10 שנים,  בת שלושה סניפים במודיעין רמלה וראש העין . לאחרונה השקנו שירות חדשני לנוחות מטופלינו  – שירות בדיקות שמיעה בניידת שיכולה להגיע עד לסלון ביתכם כדי לאפשר לכם לבצע בדיקות שמיעה , לייעץ לכם ואף להתאים לכם מכשירי שמיעה מדויק .

מתקשים להגיע למכונים מכל סיבה שהיא או פשוט לא מוצאים את הזמן?

הניידת שלנו מאפשרת לעבור את כל התהליך בביתכם או בעבודתכם, לנוחותכם המוחלטת. הניידת מהווה תחליף מלא לכל מה שתמצאו בכל מכון שמיעה סטנדרטי, כולל אלה של קופות החולים. בניידת השירות על ידי קלינאית תקשורת שמוסמכת לבצע את כל הבדיקות וההתאמות הנדרשות.

שירותי הניידת שלנו ניתנים בכל הארץ  גוש דן, אשדוד, נתניה , חיפה ירושלים וכל שאר הערים בישראל ומאפשרים ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים ליהנות משירות מקצועי עד לפתח הבית.

והמחיר? כמעט ואין הבדל משמעותי בין המחירים ועם הוצאות הנסיעה דלק חניה ועוד אתם עוד חוסכים לכם כסף.

שומעים את ההבדל

רוב המכונים בארץ מייצגים אך ורק חברה אחת של מכשירי שמיעה. אנו מייצגים את שלושת החברות הגדולות והמובילות בתחום השמיעה: סימנס, אוטיקון, וברנפון. אצלנו תמצאו את מכשירי השמיעה עם הטכנולוגיות המתקדמות ביותר שקיימות בעולם, והכול במכשירים זעירים ונוחים, שישפרו לכם את איכות החיים.

במידה ואתם אכן זקוקים למכשיר שמיעה, אנו ניקח את מידותיכם המדויקות, כדי להתאים את האוזנייה לאוזן שלכם באופן מושלם. נסדר את עוצמת השמיעה של המכשיר, לשביעות רצונכם המלאה, ואף נדריך אתכם כיצד להשתמש ולתחזק את המכשיר.

אנחנו היחידים שעובדים עם כל קופות החולים, והיחידים באזור מודיעין ורמלה שעובדים עם קופת חולים כללית.

ניתן לפנות אלינו כדי לתאם ניידת או תור לאחד המכונים שלנו.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 072-3712712
דילוג לתוכן