התאמת מכשירי שמיעה בבית הלקוח

ניידת שמיעה

מטופלים יקרים, בימים אלו ארגון HoMed עושה הכל על מנת להקל עליכם ומגיעה אליכם עד הבית עם מכשירי שמיעה מתקדמים, שירות אדיב מקצועי ומקצועי ובמחירים הוגנים.

חשוב: אנו פועלים עפ”י הנחיות מחמירות של משרד הבריאות לטיפול במבוגרים ומגיעים לביתכם ממוגנים היטב.

השירות כולל:
  1. ביצוע בדיקת שמיעה בנוחות,אצלכם בבית,בתיאום מיידי.
  2. התאמת מכשירי שמיעה מדויקת ומקצועית לצרכים שלכם.
  3. ייעוץ והדרכה אישית עד להסתגלות מלאה.
  4. התאמה של כל ציוד העזר לשיקום שמיעה.
במסגרת השירות:
  1. 3 ביקורי בית VIP
  2. עלות כל ביקור 250 ש”ח + מע”מ
  3. אנחנו מספקים בביקורי הבית מכשירים מהרמה הבינונית ומעלה בלבד, החל מ-3000 ש”ח למכשיר.
  4. השירות ניתן באיזור המרכז וירושלים.

מכשיר שמיעה הינו מכשיר רפואי מורכב שיש להתאים לאחר בדיקות שמיעה מדויקות. כיום נדרשת פרוצדורה מורכבת שלוקחת לעיתים 3-4 חודשים עד לקבלת אישורים מקופות החולים. כמו כן, התהליך דורש ניוד של המטופל לרופא, מכון בדיקה מוסדר במרכזי קופ”ח בלבד ובירוקרטיה מורכבת. משום כך חלק מהמטופלים, מוגבלי תנועה, נאלצו לוותר כליל על שיקום השמיעה.

רבים מהסובלים מירידת שמיעה הינם אנשים מבוגרים. חלקם מוגבלים פיזית ומתקשים להגיע למכוני השמיעה אשר פרושים ברחבי הארץ.
אנו מאמינים ששירות נח, נגיש וזמין מתאים טוב יותר לאלו שמתקשים להגיע למכונים הפיזיים שלנו.

רשת אופקים- רשת מכוני שמיעה מציעה שירות VIP עבור כל מי שלא יכול להגיע אל המכון בכוחות עצמו וצריך התאמת מכשירי שמיעה בבית הלקוח.

במסגרת השירות מבוצעת בדיקת שמיעה, התאמת מכשירי שמיעה, לקיחת מידות וכיווני מכשירים בבית הלקוח, בית דיור מוגן, בית אבות, מחלקות סיעודיות ובתי חולים.

קלינאי תקשורת מקצועיים ומיומנים מגיעים אליכם תוך זמן קצר וחוסכים את הטרחה והקושי שבהגעה למכון. אנו באופקים עושים הכל על מנת להקל עליכם ולשפר את איכות החיים.

התאמת מכשירי שמיעה בבית הלקוח – כיצד זה מתבצע?

קלינאי תקשורת מקצועי מגיע עם מחשב נייד ייעודי, אודיומטר נייד ואוזניות שיוצרות סביבה הדומה לחדר אקוסטי, בו מתבצעות, בדרך כלל, בדיקות שמיעה. בדיקת שמיעה בבית נוחה ונעימה יותר ופחות מקשה על אנשים שאינם ניידים המתקשים לצאת מהבית.

לאחר הבדיקה יסביר לכם הקלינאי את תוצאותיה ואת אפשרויות השיקום השונות. בהתאם להסבר התוצאות ולפי בחירתכם יותאמו מכשירי שמיעה לפי הצורך. מכשירי שמיעה הם עולם ומלואו ויהיה עליכם, יחד עם הייעוץ, לבחור את תצורת המכשיר, רמתו הטכנולוגית.

אנו באופקים- רשת מכוני שמיעה מספקים מגוון מכשירים ממספר חברות המובילות בעולם! וכל זה בשירות vip שכולל התאמת מכשירי שמיעה בבית הלקוח.

כדאי שבזמן בדיקת השמיעה יהיו לצדכם בני משפחה או חברים, כדי שתוכלו להיעזר ולהתייעץ בהם ובכך יקלו ויתמכו בכם בזמן הבדיקה וקבלת ההחלטות.

למידע נוסף ויעוץ טלפוני נא ליצור קשר דרך הטופס באתר או בטלפון:

מספק מקשר הסבר

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 072-3712712
דילוג לתוכן