אחד החידושים האחרונים בתחום מכוני השמיעה ובדיקות השמיעה הוא ניידת לבדיקת שמיעה. מדובר על שירות חדשני ויעיל במיוחד שבמסגרתו בדיקת השמיעה מגיעה עד לאתר הלקוח ואין צורך להגיע פיזית למכון השמיעה. ניידת השירות מספקת תנאים של מכון אודיולוגי מקצועי במיקום הנוח ללקוח ולמשתמשים. ניתן לבצע בדיקות שמיעה מתקדמות ומותאמות אישית ולקבל תוצאות שעל בסיסן מתאימים פתרונות שמיעה מתקדמים, שוללים או מאשרים קיומה של בעיית שמיעה וכיוצא באלו.
 

למי מיועדת ניידת לבדיקת שמיעה

ניידת לבדיקת שמיעה היא פתרון קלאסי ואופטימאלי לקשישים המתקשים להתנייד וזקוקים לבדיקות שמיעה או שירות למכשירי השמיעה שלהם, למפעלים וארגונים שצריכים או רוצים לבצע בדיקות שמיעה תקופתיות לעובדים, לצורך בדיקות שמיעה במסגרות חינוך לילדים או פשוט כדי לחסוך לכם זמן ולבטל את הצורך לצאת ולהגיע פיזית למכון השמיעה. 

רשת אופקים מכוני שמיעה מפעילה כיום ניידת שמיעה מתקדמת, מאובזרת ונוחה המספקת בדיקות שמיעה ושירותים אודיולוגיים בפריסה רחבה המגיעה עד ירושלים בדרום ועד נתניה בצפון. שירות אידיאלי לקשישים, למאושפזים במחלקות סיעודיות ובבתי חולים, לדיירים של דיור מוגן ובתי אבות ובנוסף גם למפעלים ולממוני בטיחות המבקשים לערוך בדיקות שמיעה באתר הפעילות שלהם.

 

מה כלול בשירות של ניידת לבדיקת שמיעה

הזמנת ניידת השמיעה של אופקים מאפשרת ללקוחות ליהנות משירות VIP אמיתי ומלא. בניידת מגיעה עד לבית הלקוח קלינאית תקשורת מוסמכת. השירותים הניתנים במסגרת שירות VIP של ניידת בדיקות השמיעה של רשת אופקים כוללים:

  • ביצוע בדיקת שמיעה – עם ציוד טכנולוגי מתאים ומשוכלל ותוך יצירת סביבה המדמה חדר אקוסטי.
  • הפקה וניתוח של תוצאות בדיקות שמיעה.
  • התאמת מכשירי שמיעה על סמך בדיקות השמיעה וניתוחן ע”י קלינאית תקשורת מוסמכת.
  • לקיחת מידות וכיוונים של מכשירים בבית הלקוח.
  • התאמה של ציוד עזר לשיקום השמיעה.

ניידת בדיקות השמיעה של אופקים מגיעה אליכם במועד שנקבע מראש ולמיקום הנוח עבורכם. בניידת המרווחת נמצאים מחשב ייעודי, מכשיר אודיומטר, אוזניות מקצועיות מיוחדות וציוד אודיולוגי נוסף. הבדיקות יכולות להתבצע בתוך הניידת עצמה או בבית הלקוח עצמו וממש בלי הצורך לצאת מפתח הדלת – תנו לנו להגיע אליכם!

נייד לבדיקת שמיעה של אופקים

אנו באופקים רשת מכוני שמיעה בהחלט ממליצים שבמהלך בדיקת השמיעה ולאחריה, בעת ניתוח והצגת התוצאות, יהיה איתכם מלווה שיוכל להבין את המשמעות ואת התוצאות וכמו כן לסייע בתהליך קבלת ההחלטות אם יעלה צורך במכשיר שמיעה והתאמת אמצעים נוספים לשיקום או שיפור השמיעה. 
ניידת לבדיקת שמיעה מאפשרת לכם באמת לקבל את השירות האודיולוגי הטוב ביותר ובאופן מותאם אישית לחלוטין, אך מבלי לצאת מהבית, בשעות הנוחות לכם ובתנאים שלכם. השירות כרוך בעלות מיוחדת כמובן אך התועלת ביחס האישי, בזמינות ובהתאמה האישית בהחלט מספקת ערך מוסף אמיתי אם אינכם יכולים או רוצים להגיע פיזית למכון השמיעה.

התקשרו היום להזמנת ניידת השמיעה שלנו אליכם הביתה – 072-323-3052