רשת מכוני שמיעה אופקים מספקת מגוון מכשירי שמיעה ממיטב היצרנים והחברות המובילות,  אוטיקון, ברנפון, סימנס המיוצרים בטכנולוגיות החדשניות והמתקדמות ביותר בעולם.

אופקים שמיעה מציעה פתרון כולל ומקצועי לבעיות שמיעה והטיפול בהן, צוות מקצועי בעל ניסיון רב ותודעת שירות גבוהה בהתאמת מכשיר שמיעה. בין השירותים אותם אנו מספקים בדיקות שמיעה, ניידת לבדיקת שמיעה המגיעה עד בית הלקוח והתאמת מכשיר שמיעה ישירות בבית הלקוח.

לכל מידע נוסף או שאלה תוכלו ליצור עמנו קשר דרך האתר או באמצעות הטלפון ונשמח לעמוד לרשותכם.

מכשירי שמיעה bernafon
מכשירי שמיעה siemens

איך אדע איזה מכשיר שמיעה מתאים לי מתוך קטלוג מכשירי השמיעה?

נתון מדאיג הוא שרק כחמישית מהאנשים הסובלים מבעיות שמיעה נעזרים במכשירי שמיעה, וזאת כתוצאה מסטיגמה וחוסר ידע. גם כאשר יש רצון לבחור מכשיר שמיעה, פתיחת קטלוג מכשירי שמיעה עלולה לבלבל ולא ברור כיצד לבחור את המכשיר הנכון. לכן רשת מכוני השמיעה אופקים שמיעה מתאימה מכשירי שמיעה במכון או  בבית הלקוח אם יש צורך בניידת השירות שלנו, וומלווה את המטופל לכל אורך התהליך.

 

תהליך התאמת מכשיר שמיעה למטופל באופן אישי

בחירת מכשיר שמיעה נעשית קודם כל בהתאם לצרכיו של המטופל. יש לזהות את בעיית השמיעה ואת שגרת חייו של המטופל ולהתאים באופן אישי את המכשיר. אופקים שמיעה מתאימה מכשירי שמיעה למטופלים, בתהליך פשוט ונוח:

  • ביצוע בדיקת שמיעה במכון השמיעה או בבית המטופל, במידת הצורך באופן נוח ובתיאום מיידי
  • התאמה מדויקת של מכשיר השמיעה לצרכיו השמיעתיים של המטופל
  • ייעוץ והדרכה בצעדים הראשונים בשימוש במכשיר ועד הסתגלות מלאה אליו
  • התאמת ציוד העזר לשיקום השמיעה

במסגרת התהליך נתאם 3 ביקורי בית VIP, ונספק בביקורי הבית מכשירים מרמה בינונית ומעלה. אנו מספקים שירות למטופלים המתגוררים באזור המרכז וירושלים. את התהליך מבצע, בין היתר,  קלינאי תקשורת מקצועי שמגיע לבית הלקוח עם כל הציוד הרלוונטי.